Vastuvõtule registreerumine

või praksise lahtiolekuaegadel pereõe juures või telefonil 605 9095

See on oluline  järjekordade ärahoidmiseks ja asjatu ukse taga ootamise vältimiseks. Ka ootamatult tekkinud haigestumise korral tuleb perearstikeskusesse eelnevalt helistada ja Teile leitakse sobivaim aeg.

Meil on ühe inimese vastuvõtuks ette nähtud 20 minutit. Soovitame oma probleemid eelnevalt läbi mõelda ja näiteks üles kirjutada, siis ei unune teil midagi olulist vastuvõtul küsimata.

Perearstikeskusesse helistades

… vastab Teie kõnele pereõde, kes küsib Teie käest pöördumise põhjust. See on vajalik selleks et leida Teie jaoks parim ja kiireim lahendus:  kas osutub vajalikuks telefonikonsultatsioon, perearsti või pereõe vastuvõtt, hommikune või õhtune vastuvõtuaeg, kas tulla vastuvõtule söömata jms. Kui tulete vastuvõtule mitme pereliikmega, kellel on terviseprobleeme, siis palume seda aega kokku leppides öelda ( me broneerime pikema vastuvõtu  aja). Kui pöördute vastuvõtule üksinda, aga väga mitme probleemiga, siis palume ka sellest teada anda, et Teile vajadusel pikem vastuvõtuaeg planeerida.

  • Kui Te ei saa tulla vastuvõtule kokkulepitud ajal, palun teavitage sellest pereõde.
  • Kui Te hilinete arsti vastuvõtule, on arstil õigus osutada Teile tervishoiuteenust lühema konsultatsiooniaja jooksul või pakutakse Teile uus vastuvõtu aeg.
  • Perearstiga saab telefoni teel nõu pidada nii, et teavitate sellest pereõde ( telefon 605 9095) andes talle teada oma nime ja kontakttelefoni. Info edastatakse perearstile, kes helistab Teile tagasi esimesel võimalusel ( kui on kiiret lahendust nõudev probleem)  või peale oma vastuvõttu ( kui probleem ei vaja kiiret sekkumist).

Perearstikeskuse üldine e-postiaadress on info@sinuperearst.ee, see on hea võimalus tellida aegsasti pikendatavaid retsepte, lühidalt nõu küsida, edastada meile Teie poolt läbitud uuringute tulemusi jne. E-kirjadele vastatakse 3 tööpäeva jooksul, seega ei sobi  selline konsultatsioon ägedate probleemide lahendamiseks ja vastuvõtuks aja kokkuleppimiseks. Samuti pole mõistlik saata retseptisoove e-mailile samal päeval, kui lõppevad ravimid. Samuti ei kommenteeri me e- maili teel analüüside ja uuringute tulemusi.

Seega esmase kontaktina on alati õigem meile helistada, et leida  Teie küsimusele/murele kiireim lahendus !

Perearsti e-postiaadress on arst@sinuperearst.ee

Koduvisiite teevad nii arst kui õde vastavalt vajadusele, väljaspool vastuvõtuaegu. Koduvisiidi vajaduse üle otsustab perearst või pereõde igal konkreetsel juhul eraldi.  Tuleb arvestada, et koduvisiidil on diagnostika- ja ravivõimalused piiratud.